Terapia Leczenia Uzależnień

577 820 300

Centrum Medyczne Persona znajdujące się w Swarzędzu specjalizuje się w prowadzeniu terapii leczenia uzależnień różnego typu. Z roku na rok czynników uzależniających przybywa, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę i wprowadzamy z życie nowatorskie metody terapeutyczne. Szukając zatem wsparcia w Swarzędzu lub okolicach zachęcamy do skontaktowania się z naszą placówką. W czasie naszej wieloletniej praktyki pomogliśmy wielu osobom borykającym się z uzależnieniami od narkotyków, alkoholu, leków, zakupów, gier komputerowych, hazardu, nikotyny czy seksu.

Często naszymi Pacjentami są również chorzy cierpiący z powodu depresji lub fobii społecznych. Oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Nasze Centrum Medyczne posiada również prywatny ośrodek proponujący stacjonarną terapię leczenia uzależnień. Pobyt w swarzędzkim ośrodku trwa 28 dni, a nasi Pacjenci są pod stałą opieką, również medyczną. Osobom, dla których ten okres będzie niewystarczający umożliwiamy przedłużenie pobytu. Najbliższym zapewniamy wsparcie psychoterapeutów.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz