Terapeuta uzależnień

W dzisiejszych czasach ogólna dostępność środków psychoaktywnych naraża nas na różnego rodzaju uzależnienia. Najważniejszym krokiem jest zdanie sobie sprawy z problemów które wywołuje uzależnienie a następnie skorzystanie z pomocy specjalisty, który pomoże uporać się z nałogiem.

Terapeuta Uzależnień w Centrum Medycznym Persona pomaga zwalczyć m.in:

$

Alkoholizm

$

Narkomanię

$

Lekomanię

$

Uzależnienie od tytoniu

$

Uzależnienie od hazardu

$

Seksoholizm

$

Pracoholizm

$

Zakupoholizm

R

Grażyna Babiarczyk

Specjalista Terapii Uzależnień

Magister pedagogiki w zakresie pracy socjalnej i resocjalizacji (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz Certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień, wydanym przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (nr certyfikatu: SP/0648/2011).
Ścieżkę zawodową rozpoczęła w 2002 r. się od wolontariatu i trwała do 2005 roku w ośrodkach stacjonarnych z terapią długoterminową dla osób uzależnionych. W 2006 roku pracowała jako terapeuta uzależnień w Ośrodku Sw. Metodego w Lechovicach w Republice Czeskiej. W latach 2007 – 2014 była związana zawodowo w Ośrodku Rehabilitacyjno – Readaptacyjnym Stowarzyszenia MONAR z terapią długoterminową. W okresie 2007 – 2012 pracowała również w Klubie Młodzieżowym, który powstał m.in. z myślą o profilaktyce uzależnień.
Od 2014 roku pracuje w systemie ambulatoryjnym z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami. Prowadzi konsultacje, porady terapeutyczne, porady diagnostyczne, psychoterapie indywidualną, psychoterapie grupową.
W pracy psychoterapeutycznej najczęściej wykorzystuje nurty: humanistyczny, poznawczo – behawioralny. Swoją pracę poddaję superwizji.
W życiu prywantym jest mamą 7 – letniego Ignasia. Interesuje się przyrodą, turystyką górską, biega po lesie. Kocha muzykę – gra na pianinie i djembe.

Centrum Medyczne Persona, zespół:

Monika Lasota-Cygan

Terapeuta uzależnień

Ewelina Wiszniewska

Terapeuta uzależnień

Michał Wawrzyniak

Terapeuta uzależnień

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz