Psychoterapeuta

Psychoterapia polega na rozmowie oraz analizie. Każdy przypadek jest indywidualny. Psychoterapia w Klinice Persona jest bezpiecznym sposobem na uporanie się z trudną sytuacją. Psychoterapia jest objęta tajemnicą zawodową a sam psychoterapeuta pozostaje zawsze bezstronny, co pomaga zwiększyć efektywność w pracy nad problemami.

A dlaczego nie rozmowa z przyjacielem?
Przyjaciel jest zaangażowany emocjonalnie w Ciebie i Twój problem, nie ma dystansu. Nie może obiektywnie „obejrzeć” Ciebie i Twojego kłopotu. Psychoterapeuta posiada niezbędne narzędzia, dystans do Twojego problemu i empatię, które pomogą najskuteczniej w znalezieniu najlepszych rozwiązań i „połapaniu się” dlaczego ciągle mi się to przydarza. 

Psychoterapeuta w Centrum Medycznym Persona zajmuje się między innymi:

$

Psychoterapia indywidualna

$

Psychoterapia par

$

Psychoterapia grupowa

$

Psychoterapia dzieci i młodzieży

$

Poradnictwo seksuologiczne

$

Walka z uzależnieniami

Centrum Medyczne Persona, zespół:

R

Ewelina Wiszniewska-Hofman

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą, psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Moja praca skupia się wokół pomagania tym, którzy pragną poprawić jakość swego życia, zrozumieć siebie i otaczający świat, chcą być szczęśliwymi ludźmi.

Codzienne zmaganie się z konfliktami, lękami i wyzwaniami powoduje często cierpienie, które nie musi towarzyszyć człowiekowi przez całe jego życie. Moim celem jest towarzyszenie ludziom w procesie zmian w ich życiu, bo przejście przez to z psychoterapeutą jest bezpieczniejsze.

Psychoterapia jest możliwością autentycznego spotkania w bezpiecznych warunkach . Pozbycie się ciężaru własnych kłopotów w zaciszu gabinetu psychoterapeuty daje owoce. Są nimi poczucie ulgi, zobaczenie swoich problemów w innym, niż dotąd świetle, zmiana w postrzeganiu swego życia jako pasma udręk i nieszczęść. Daje to możliwość odważniejszego przejęcia kontroli nad własnym życiem.

Zapraszam do wspólnego przyjrzenia się temu, co jest dziś kłopotem.

R

Dr Adam Pytliński

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia magisterskie 2002 r. i doktoranckie 2007r.). Psychoterapeuta psychodynamiczny (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, włącznie z fakultetem specjalistycznym Psychoterapii Dzieci i Młodzieży tejże Szkoły). Ponadto jestem ratownikiem medycznym (dodatkowy fakultet). Jestem też wykładowcą akademickim; współpraca głównie z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu (w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego) oraz PWSZ w Koszalinie). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Permanentnie podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. kurs psychoterapii dzieci: „Setting w pudełku” – organizowany przez krakowski Ośrodek Psychoterapii „Mały Książę”), także sympozjach, konferencjach etc.

R

Michał Wawrzyniak

Psycholog, Psychoterapeuta

Monika Lasota-Cygan

Psychoterapeuta

Pola Markowicz

Psycholog
Psychoterapeuta

Joanna Ziobrowska

Psychoterapeuta

Marta Krzemińska

Psychoterapeuta

Centrum Medyczne PERSONA

Zapraszamy do nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się Centrum Medycznego Persona w Swarzędzu. Oferujemy w nim szeroki zakres usług medycznych, obejmujących konsultacje z kardiologami, dermatologami, podologami, neurologami, neurologami dziecięcymi, urologami, ortopedami oraz stomatologami. Skorzystać można bowiem z szerokiej oferty usług wykonywanych przez naszych dentystów, między innymi takich jak: implantologia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna lub zachowawcza. Specjalizujemy się również w prowadzeniu kompleksowej opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Do dyspozycji są bowiem nasi wysoko wykwalifikowani psychologowie, psychologowie dziecięcy, psychoterapeuci i psychiatrzy. Nasza pomoc skierowane jest także do osób leczących uzależnienia, dlatego stworzyliśmy Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona. Natomiast oprócz tego jest możliwość skorzystania również z pomocy wyspecjalizowanych dietetyków, alergologów i laryngologów.

 

Centrum Medyczne Persona dysponuje bowiem wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów z różnych dziedzin medycyny. W wyniku czego oferujemy pacjentom ze Swarzędza możliwość udzielenia pomocy i porad medycznych w najszerszym zakresie. Oprócz tego nasze Centrum ma do dyspozycji także świetnie wyposażone gabinety i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny do przeprowadzanie badań, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki poziom dokładności wyników. Usługi natomiast świadczymy Państwu zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy z NFZ. Staramy się przy tym jednak zapewnić komfort naszym pacjentom poprzez elastyczne godziny przyjęć u specjalistów. Na tym jednak nie poprzestajemy, ponieważ nasz zespół lekarzy i specjalistów na bieżąco rozwija swoje kwalifikacje zawodowe, aby podnieść jakość oferowanych usług w naszym Centrum Persona. Zapewniamy, więc wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i specjalistów, którzy są do dyspozycji Pacjentów oraz świetnie wyposażone gabinety ze specjalistycznym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego Persona i do zarejestrowania się poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

 

Centrum Medyczne Persona proponuje swoim Pacjentom pobyt w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najlepsze efekty daje leczenie stacjonarne. Zapewniamy całodobową, 28-dniową opiekę medyczną i terapeutyczną. W naszym ośrodku leczenia uzależnień dajemy możliwość terapii grupowej oraz indywidualnej, zależnie od potrzeb oraz indywidualnych preferencji Pacjenta. Nasi specjaliści dogłębnie zbadają przyczynę problemu oraz wskażą najlepszą drogę jego trwałego usunięcia. Leczenie uzależnień jest procesem długim i wymagającym, dlatego istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Specjalizujemy się w terapii uzależnień różnego typu, jednak najczęściej spotykanym problemem jest alkoholizm. Leczenie uzależnień alkoholowych rozpoczynamy od detoksu. Podobnie jest w przypadku leczenia uzależnienia od narkotyków. Z organizmu Pacjenta, pod kontrolą lekarza i pielęgniarki, usuwane są substancje toksyczne, a terapeuta dba o jak najwyższy komfort psychiczny. Wsparcie w walce z nałogiem otrzymają u nas także osoby potrzebujące: leczenia uzależnienia od zakupów, leczenia uzależnienia od hazardu, leczenia uzależnienia od gier komputerowych. Dzięki autorskiemu programowi terapeutów uzależnień oraz psychoterapeutów otrzymają Państwo szybką i skuteczną pomoc.

KontaktO Nas

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl