Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

karolina.szukalska1@wp.pl

664 914 913

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Persona powstał, żeby pomóc wszystkim uzależnionym. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w walce z nałogiem, to nasza doświadczona kadra z pewnością będzie mogła Ci pomóc. Już od ponad 10 lat skutecznie pomagamy osobom uzależnionym jak również wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychologicznej czy psychiatrycznej.

Leczenie stacjonarne jest najskuteczniejszą metodą walki z uzależnieniem. Naszym pacjentom zapewniamy całodobową opiekę, intensywne zajęcia terapeutyczne, prowadzone w małych grupach jak również indywidualne.

W naszym ośrodku prowadzimy skuteczną terapię uzależnień – wsparcie w walce z nałogiem w oparciu o autorski program terapeutów uzależnień oraz psychoterapeutów.

Twoim bliskim zapewniamy wsparcie psychoterapeutów.

Pamiętajcie każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Już dziś zapraszamy do naszego ośrodka na 28 dniową podróż w głąb siebie u boku profesjonalnej kadry. Jeśli chcesz przedłużyć swój pobyt – jest to możliwe.

Detoks

 

Detoks to odtrucie organizmu, pozwala samoistnie usunąć z krwiobiegu pozostałość toksycznych związków pochodzących z alkoholu etylowego i uzupełnić niedobory elektrolitów.

Celem detoksu jest przede wszystkim przerwanie ciągu alkoholowego oraz złagodzenie fizycznych i psychicznych skutków gwałtownego odstawienia alkoholu. Detoksykacja uzupełnia poziom płynów w organizmie. Pacjentom podaje się zestaw witam i minerałów.

W naszym ośrodku detoks odbywa się pod nadzorem lekarza i pielęgniarki.

Poprawnie przeprowadzona detoksykacja nie tylko oczyszcza organizm, ale również poprawia samopoczucie. Pomaga w pozbyciu się rozdrażnienia, niepokoju, lęku.

Warto pamiętać, że odtrucie alkoholowe to dopiero początek leczenia.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

R

Możesz swobodnie wybrać, co robisz ze swoim życiem. By zmienić swoją przyszłość, dokonaj zmian dziś.

Brian Tracy

Będąc naszym pacjentem nie figurujesz w żadnej bazie danych osób uzależnionych. Jesteś całkowicie anonimowy i bezpieczny. 

Wystawiamy zwolnienie na czas pobytu. 

Zapewniamy odtrucie organizmu (detoks) pod okiem profesjonalnych lekarzy. Gwarantujemy opiekę lekarzy psychiatrów w trakcie całego pobytu.

Zapraszamy Państwa do Ośrodka Leczenia Uzależnień Kliniki Persona.

Cały pobyt w naszym ośrodku możecie Państwo sfinansować w systemie MediRaty.

 

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl