Centrum Medyczne Persona

O nas

Centrum Medyczne Persona działa na swarzedzkim rynku usług medycznych nieprzerwanie od ponad 10 lat. Założycielem i pomysłodawcą jest psycholog /psychoterapeuta Ewelina Wiszniewska. Początkowo oferta skierowana była głównie do osób borykajacych się z różnego rodzaju problemami psychicznymi oraz uzaleznieniami. Z czasem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, przenieslismy się do nowego budynku i otworzyliśmy kolejne poradnie. Obecnie Centrum Medyczne Persona jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych placówek medycznych w Swarzędzu.
W trosce o zdrowie oraz jakość świadczonych usług pacjentami opiekuje się wykwalifikowany personel medyczny. Gdy chodzi o zdrowie bardzo ważny jest czas. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz wysoki standard usług. Przyjmujemy również w ramach umowy z NFZ.

Centrum Medyczne Persona

Świadczone Usługi:

Psychiatra
Psycholog Kliniczny i dziecięcy
Psychoterapeuta
Terapeuta uzależnień
Kardiolog
Neurolog i Neurolog dziecięcy
Dermatolog
Urolog
Ortopeda
Dietetyk
Logopeda
Alergolog
Stomatolog
Implantologia
Ortodoncja
Periodontologia
Protetyka
Stomatologia Estetyczna
Stomatologia Zachowawcza
Chirurgia stomatologiczna
Medycyna Estetyczna
Centrum Leczenia Uzależnień
Opieka Domowa

Centrum Medyczne Persona

Spełniamy wszystkie potrzeby naszych pacjentów

W naszej Klinice, skorzystają Państwo z kompleksowej diagnozy oraz najlepszej terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Metody terapeutyczne dobieramy tak, aby wzajemnie się nie wykluczały. W Klinice Persona pacjent zostanie obsłużony kompleksowo bez względu na dolegliwości które zgłasza. Zapewniamy pacjentom najwyższą jakość usług. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści najwyższej klasy. Dodatkowo pracujemy na sprzętach, które spełniają najwyższe normy jakości. Naszą ofertę poszerzamy o najnowszą i aktualną wiedzę, poparte i sprawdzone rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy.

Formularz Kontaktowy

ul. Kórnicka 75, 62-020 Swarzędz
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Persona
NFZ logo
Mediraty

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl