Psycholog dzieci i Młodzieży

W proces leczenia dziecka, wdrażani są także rodzice. Zazwyczaj pierwsze spotkanie odbywa się właśnie z samymi rodzicami, na kolejnym do rodziców dołącza dziecko. Psycholog po zdiagnozowaniu problemu ustala plan efektywnej psychoterapii mającej na celu eliminację problemu.

Psycholog dziecięcy w Centrum Medycznym Persona zajmuje się m.in:

$

Diagnoza rozwoju dziecka

$

Problemy emocjonalne

$

Problemy wychowawcze

$

Uzależnienie od gier i internetu

$

Zaburzenia lękowe

$

Zaburzenia odżywiania się

$

Zaburzenia nastroju

$

Zaburzenia eksternalizacyjne

$

Mimowolne moczenie się

$

Autyzm

$

Zespół Aspergera

$

Eksperymentowanie z substancjami psychoaktywnymi

Joanna Dusza – Wojciechowska

Psycholog dzieci i młodzieży
Psycholog kliniczny

R

DR AGATA MALECHA

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz psychologiem międzykulturowym, a także członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej i Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej.
Współpracuję z uczelniami wyższymi (SWPS i WSB) w Poznaniu. Pracuję od kilkunastu lat jako psycholog szkolny w szkole z oddziałami integracyjnymi oraz wspieram dzieci niepełnosprawne i ich rodziny w lokalnych fundacjach.
Chętnie będę towarzyszyć podczas procesu wprowadzania zmian w celu osiągnięcia większej satysfakcji z życia i poczucia sprawstwa.

Zapraszam do współpracy

JOANNA ZIOBROWSKA

psycholog, psychoterapeuta

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologi (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2002 rok). W 2010 roku ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii w paradygmacie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2010 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe

Pracuję jako psycholog i terapeuta od 2002 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Luboniu i Poznaniu, Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży w Gnieźnie, w prywatnym Ośrodku dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi i Zaburzeniami Zachowania w Londynie. Obecnie pracuję w prywatnym gabinecie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego.
Od wielu lat prowadzę psychoterapię w paradygmacie psychodynamicznym.
Pracuję z pacjentami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Mam doświadczenie w pracy z pacjentami z różnorodnymi rozpoznaniami: zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami zachowania i emocji, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania.

Etyka

W swojej pracy stosuje się do zasad Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji prowadzonej u superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz