Psycholog kliniczny

Jeśli potrzebujesz szczegółowej diagnostyki, bo zauważasz, że masz problemy z pamięcią, uwagą, kojarzeniem to umów się na diagnostykę. A psycholog kliniczny przy pomocy testów psychologicznych i różnych innych metod diagnostycznych oceni głębokość zaburzenia, wskaże najlepszy sposób leczenia, pokieruje do innych specjalistów, wystawi opinię psychologiczną na potrzeby dalszych konsultacji, uzyskania świadczeń i kontynuacji leczenia.

Psycholog w Centrum Medycznym Persona pomoże m.in z:

$

Problemy z uwagą, pamięcią, koncentracją

$

Depresja

$

Napięcie emocjonalne

$

Fobie

$

Rozpad związku

$

Utrata pracy

$

Śmierć bliskiej osoby

$

Uzależnienia

$

Zaburzenia osobowości

$

Nerwice

$

Stany lękowe

$

Traumy

Centrum Medyczne Persona, zespół:

Marta Krzemińska

Psycholog

Joanna Dusza – Wojciechowska

Psycholog dzieci i młodzieży
Psycholog kliniczny

R

mgr Irmina Bobowska

Psycholog kliniczny, Psychotrapeutka

Psychologia jest moją pasją. Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2015 roku ukończyłam Specjalizację w psychologii klinicznej człowieka dorosłego na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ponadto przeszłam całościowy kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, współorganizowanego przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy i Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”.

Pogłębiając swoje zainteresowania funkcjonowaniem ludzi w relacjach, szkoliłam się w zakresie terapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam „Curriculum” – całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Kurs Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (Intensive Short Term Dynamic Psychoterapy) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pragnąc pomagać osobom wychodzącym z traum, W 2019 roku brałam udział w rocznym szkoleniu systemowym – Kurs Pracy w Polu Archetypów w szkole Anny Rataj. Aktualnie studiuję Ego State Therapy (Terapie stanów ego) w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz biore udział w seminariach klincznych w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im.H.Segal.

Jestem osobą ciepłą i otwartą, gotową nieść pomoc osobom w potrzebie. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy klinicznej w publicznej służbie zdrowia z pacjentami oddziału psychiatrycznego, neurologicznego, leczenia zaburzeń afektywnych oraz zaburzeń nerwicowych. Pracuję również z klientami w ramach prywatnej praktyki. Nagrodą jest wdzięczność pacjentów i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz