Jeżeli doświadczasz przytłaczających momentów w swoim życiu, wydaje Ci się, jakbyś tracił grunt pod nogami, masz problemy związane z pracą, partnerem życiowym lub czujesz pustkę – wizyta u psychiatry może okazać się właściwą decyzją. Doświadczony lekarz zdiagnozuje indywidualnie Twój przypadek, pomoże Ci się uporać z problemami, zaproponuje właściwe leczenie, a jeśli potrzebujesz odpoczynku – zaproponuje Ci zwolnienie.

Problemy z jakimi możesz zgłosić się do psychiatry w Centrum Medycznym Persona:

$

Depresja

$

Nerwice

$

Zaburzenie snu

$

Ataki lęku

$

Ataki paniki

$

Zaburzenia odżywiania

$

Zaburzenia postrzegania rzeczywistości ( omamy )

$

Uzależnienia wszelkich rodzajów

$

Silne wahania nastroju

$

Schizofrenia

Centrum Medyczne Persona, zespół:

Kamila Kucharska

Psychiatra

Maciej Sobczak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, studia ukończył w 2014 roku, staż podyplomowy odbywał m.in. w Oddziale Psychiatrii i Leczenia Uzależnień ZOZ MSWiA w Poznaniu.

W 2015 r. rozpoczął szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, które kontynuował w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny z psychiatrii zdał w 2021 r.

W Poradni Zdrowia Psychicznego pracuje od 2018 roku, poza tym prowadzi indywidualną praktykę lekarską, udziela konsultacji w oddziałach niepsychiatrycznych oraz w oddziale leczenia uzależnień. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza poprzez regularne uczestnictwo w konferencjach i kongresach naukowych.

Prywatnie mąż, pasjonat gotowania i gier wideo.

Dominika Kujath

Psychiatra

Kaja Radzewicz

Psychiatra

Zuzanna Tundak

Psychiatra

Natalia Pytlińska

Psychiatra

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz