Terapia Leczenia Hazardu

577 820 300

Specjalistyczne Centrum Medyczne Persona posiadające swoją placówkę w Swarzędzu oferuje różnego typu pomoc psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Zajmujemy się pomocą w wyjściu z różnego typu uzależnień, a jedną z oferowanych przez nas usług jest terapia leczenia hazardu. Nasi terapeuci pomogą ocenić poziom uzależnienia i zaproponują indywidualnie dobraną pomoc. Aby wyjść z nałogu Pacjenci zdobywają wiedzę na temat uzależnienia, poznają jego mechanizmy oraz uczą się, jak sobie z nim radzić.

Terapia leczenia hazardu uczy również radzenia sobie z emocjami, stresem, problemami i innymi sytuacjami skłaniającymi hazardzistów do grania. Uzależniony musi zrozumieć, że ta dolegliwość jest nieuleczalna, a więc konieczne jest całkowite zrezygnowanie z gier. Terapia, którą proponujemy w swarzędzkim Centrum Medycznym Persona, oparta jest na aktualnej wiedzy naukowej dotyczącej pracy terapeutycznej z uwzględnieniem nowatorskich metod leczenia. Dzięki naszemu dotychczasowemu, wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu zapewniamy bezpieczeństwo i fachową pomoc.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz