Terapia Leczenia Depresji

577 820 300

Pacjentów wymagających terapii leczenia depresji serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy, jaką oferuje swarzędzkie Centrum Medyczne Persona. Depresja jest problemem dotykającym coraz więcej osób i mogącym przydarzyć się każdemu. Ma na to wpływ życie w ciągłym stresie, pod ogromną presją i konieczność sprostania czyimś oczekiwaniom. Początkowe stadium choroby często kojarzone jest z chandrą, jednak w przypadku depresji dolegliwości nie ustępują. Z czasem kolejne sytuacje stają się coraz bardziej przytłaczające, a w efekcie ciężko jest nawet wstać z łóżka.

Różne aspekty codziennego życia zostają zaniedbane, a choremu towarzyszy przepełniający go smutek i przygnębienie. Terapia leczenia depresji polega na zrozumieniu swoich emocji, stopniowym odzyskiwaniu energii życiowej, radzeniu sobie z codziennymi czynnościami i poprawa myślenia. W zależności od przyczyny problemu i stopnia jego zaawansowania nasz ośrodek w Swarzędzu proponuje Pacjentom pomoc psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz