Terapia Leczenia Alkoholizmu

577 820 300

Od wielu lat alkoholizm jest najczęstszym uzależnieniem występującym w naszym kraju. Napoje alkoholowe są bowiem częścią naszej tradycji. Pojawiają się na uroczystościach rodzinnych, spotkaniach ze znajomymi, lądują na stole w czasie świąt i wyjść firmowych. Z czasem alkohol staje się napojem spożywanym coraz częściej, aż w końcu nie wyobrażamy sobie wieczoru bez niego. Ma on rozładować emocje, poprawić nastrój, zredukować stres. Na alkoholizm cierpi bardzo wiele osób, często bagatelizując problem. Jest to choroba ograniczająca wolę, wpływająca na podejmowane przez uzależnionego decyzje oraz działająca destrukcyjnie na zdrowie, życie osobiste i zawodowe.

Osobom mieszkającym w Swarzędzu oraz okolicach oferujemy efektywną terapię leczenia alkoholizmu połączoną z opieką medyczną. Specjaliści z Centrum Medycznego Persona podczas swojej wieloletniej praktyki pomogli wielu osobom wyjść z nałogu. Wszystkim poszukującym pomocy proponujemy indywidualnie dobraną terapię leczenia alkoholizmu stacjonarnie w Swarzędzu.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz