Terapia Behawioralna

577 820 300

Prywatne Centrum Medyczne Persona powstało w Swarzędzu, aby pomóc osobom uzależnionym wyjść z nałogów różnego typu. Nasz wykwalifikowany zespół proponuje pomoc psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Dużą część naszej działalności zajmuje terapia behawioralna. Uzależnienia tego typu polegają na nałogowym wykonywaniu pewnych czynności. Do najbardziej popularnych można zaliczyć pracoholizm, zakupoholizm, seksoholizm, hazard oraz uzależnienie od internetu i gier komputerowych. Mogą one prowadzić do kłopotów finansowych, zdrowotnych oraz osłabienia relacji rodzinnych i przyjacielskich.

Uzależniony uważa swój nałóg za rzecz najważniejszą. Niestety z roku na rok obserwujemy rosnącą ilość czynności uzależniających i stajemy się na nie coraz bardziej podatni. Swarzędzkie Centrum Persona, dzięki ponad 10-cio letniemu doświadczeniu oferuje bardzo skuteczną i indywidualnie dobraną terapię behawioralną. Proponujemy także leczenie stacjonarne trwające 28 dni. Nasi Pacjenci znajdują się wtedy pod całodobową opieką lekarzy i pielęgniarek.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz