PROFILAKTYKA
Rodzaj usługi Cena
przegląd jamy ustnej 50 zł
scaling – usunięcie kamienia nazębnego 100 zł
piaskowanie – usunięcie osadów nazębnych 100 zł
fluoryzacja 70 zł
pakiet oczyszczania: scaling + piaskowanie + fluoryzacja 190 zł
Odwrażliwianie zębów 50 zł
Konsultacja specjalistyczna ze szczegółowym planem lecznia 100 zł
WYBIELANIE ZĘBÓW
Rodzaj usługi Cena
wybielanie metodą nakładkową 750 zł
wybielanie metodą gabinetową 900 zł
wybielanie zęba martwego ( cena za wizytę ) 80 zł
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Rodzaj usługi Cena
wypełnienie kompozytowe światłoutwardzalne 100-200 zł
wypełnienie estetyczne zębów przednich 200-250 zł
odbudowa zęba materiałem kompozytowym 200-300 zł
znieczulenie 30 zł
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Rodzaj usługi Cena
wypełnienie kolorowe zęba mlecznego 80-120 zł
wypełnienie światłoutwardzalne 90-130 zł
lakowanie zęba 60 zł
lakierowanie fluorem – fluor protektor 70 zł
ekstrakcja zęba mlecznego 70 zł
ekstrakcja zęba stałego 150-250 zł
podcięcie wędzidełka 200 zł
wizyta adaptacyjna, instruktaż higieny jamy ustnej 50 zł
ENDODONCJA – LECZENIE KANAŁOWE
Rodzaj usługi Cena
dewitalizacja – zatrucie zęba 70 zł
leczenie zęba jednokanałowego 250-300 zł
leczenie zęba dwukanałowego 300-400 zł
leczenie zęba trzykanałowego 400-500 zł
leczenie zęba czterokanałowego 500-700 zł
Re-endo – ponowne leczenie kanałowe 150-300 zł
opatrunek do kanału w trakcie leczenia 70 zł
zamykanie perforacji korzenia 150 zł
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Rodzaj usługi Cena
ekstrakcja zęba 150-250 zł
ekstrakcja chirurgiczna – dłutowanie 250-300 zł
ekstrakcja „ósemki” 300-500 zł
dłutowanie zęba zatrzymanego 400-600 zł
nacięcie i drenaż ropnia wewnątrzustnego 100 zł
opatrunek chirurgiczny 70 zł
założenie szwów 100 zł
resekcja wierzchołka zęba jednokorzeniowego 500-800 zł
resekcja wierzchołka zęba wielokorzeniowego 800-1000 zł

Centrum Medyczne PERSONA

Zapraszamy do nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się Centrum Medycznego Persona w Swarzędzu. Oferujemy w nim szeroki zakres usług medycznych, obejmujących konsultacje z kardiologami, dermatologami, podologami, neurologami, neurologami dziecięcymi, urologami, ortopedami oraz stomatologami. Skorzystać można bowiem z szerokiej oferty usług wykonywanych przez naszych dentystów, między innymi takich jak: implantologia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna lub zachowawcza. Specjalizujemy się również w prowadzeniu kompleksowej opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Do dyspozycji są bowiem nasi wysoko wykwalifikowani psychologowie, psychologowie dziecięcy, psychoterapeuci i psychiatrzy. Nasza pomoc skierowane jest także do osób leczących uzależnienia, dlatego stworzyliśmy Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona. Natomiast oprócz tego jest możliwość skorzystania również z pomocy wyspecjalizowanych dietetyków, alergologów i laryngologów.

 

Centrum Medyczne Persona dysponuje bowiem wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów z różnych dziedzin medycyny. W wyniku czego oferujemy pacjentom ze Swarzędza możliwość udzielenia pomocy i porad medycznych w najszerszym zakresie. Oprócz tego nasze Centrum ma do dyspozycji także świetnie wyposażone gabinety i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny do przeprowadzanie badań, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki poziom dokładności wyników. Usługi natomiast świadczymy Państwu zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy z NFZ. Staramy się przy tym jednak zapewnić komfort naszym pacjentom poprzez elastyczne godziny przyjęć u specjalistów. Na tym jednak nie poprzestajemy, ponieważ nasz zespół lekarzy i specjalistów na bieżąco rozwija swoje kwalifikacje zawodowe, aby podnieść jakość oferowanych usług w naszym Centrum Persona. Zapewniamy, więc wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i specjalistów, którzy są do dyspozycji Pacjentów oraz świetnie wyposażone gabinety ze specjalistycznym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego Persona i do zarejestrowania się poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

 

Centrum Medyczne Persona proponuje swoim Pacjentom pobyt w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najlepsze efekty daje leczenie stacjonarne. Zapewniamy całodobową, 28-dniową opiekę medyczną i terapeutyczną. W naszym ośrodku leczenia uzależnień dajemy możliwość terapii grupowej oraz indywidualnej, zależnie od potrzeb oraz indywidualnych preferencji Pacjenta. Nasi specjaliści dogłębnie zbadają przyczynę problemu oraz wskażą najlepszą drogę jego trwałego usunięcia. Leczenie uzależnień jest procesem długim i wymagającym, dlatego istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Specjalizujemy się w terapii uzależnień różnego typu, jednak najczęściej spotykanym problemem jest alkoholizm. Leczenie uzależnień alkoholowych rozpoczynamy od detoksu. Podobnie jest w przypadku leczenia uzależnienia od narkotyków. Z organizmu Pacjenta, pod kontrolą lekarza i pielęgniarki, usuwane są substancje toksyczne, a terapeuta dba o jak najwyższy komfort psychiczny. Wsparcie w walce z nałogiem otrzymają u nas także osoby potrzebujące: leczenia uzależnienia od zakupów, leczenia uzależnienia od hazardu, leczenia uzależnienia od gier komputerowych. Dzięki autorskiemu programowi terapeutów uzależnień oraz psychoterapeutów otrzymają Państwo szybką i skuteczną pomoc.

KontaktO Nas

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl