Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

577 820 300

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona w Swarzędzu oferuje pełen zakres usług związanych z leczeniem depresji, a także uzależnień od alkoholu,gier, hazardu i narkotyków. Zapewnia on leczenie odbywające się stacjonarnie, w którego zakres wchodzi całodobowa opieka oraz zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe. Na terenie Swarzędza i okolic, Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona cieszy się dużym zaufaniem, ze względu na swoje dotychczasowe dokonania. Podczas terapii pacjenci uczą się bowiem jak prawidłowo funkcjonować w codziennym życiu, pomimo uzależnienia.

Prowadzone są również z nimi rozmowy skupiające się na ich konkretnej sytuacji, a także zajęcia grupowe, dzięki którym zdobędą oni wsparcie i motywację w walce z nałogiem. Prowadzony natomiast w ośrodku detoks i cała terapia oparta jest na pracy z najlepszymi lekarzami i psychoterapeutami specjalizującymi się w walce z uzależnieniami oraz depresją. W ten sposób pacjenci przerywają ciąg uzależnienia, a następnie łagodzone są ich fizyczne i psychiczne tego skutki. Zapraszamy, więc do zapoznania się z ofertą i działalnością Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Persona.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz