Ośrodek Leczenia Uzależnień

577 820 300

Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona w Swarzędzu umożliwia swoim pacjentom przejście komfortowego leczenia zarówno uzależnień, jak i depresji. W przyjaznej i profesjonalnej atmosferze pacjenci mogą bowiem skorzystać z terapii stacjonarnej, która składa się z całodobowej opieki, podczas której są prowadzone indywidualne rozmowy z pacjentami, ale również grupowe spotkania. Każda z grup jest jednak nieliczna, dzięki czemu każdy z pacjentów otrzyma odpowiednią pomoc i wsparcie.

Leczenie prowadzone jest na podstawie autorskiego programu terapeutów uzależnień oraz psychoterapeutów, który stał się skuteczną metodą na wyjście z nałogu dla wielu naszych Pacjentów. Nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień na terenie Swarzędza zajmuje się bowiem leczeniem depresji oraz uzależnienia wszelkiego rodzaju w tym: od hazardu, gier, alkoholu czy narkotyków. Terapia i prowadzony detoks, dzięki naszym profesjonalnym terapeutom i pod nadzorem lekarzy zapewnia bowiem doskonałe skutki. W ten sposób Pacjenci, którzy się do nas zgłosili wychodzą z ciągu nałogu i uczą się jak z nim prawidłowo żyć na co dzień.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz