Leczenie Uzależnień

577 820 300

Leczenie uzależnień jest oferowane przez Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona w Swarzędzu. Zapewnia on bowiem wysokiej jakości opiekę zapewnioną przez profesjonalnych psychoterapeutów i terapeutów uzależnień. W zakres jego działań wchodzi terapia odbywająca się stacjonarnie, terapia indywidualna oraz terapia grupowa. Działania te bowiem są podstawą terapii leczenia uzależnień. Odpowiadają one za wzmocnienie psychiki pacjentów i przeprowadzenie ich w jak najbardziej komfortowy sposób przez trudny okres detoksu. W leczenie uzależnień kluczowe jest bowiem przejście tego etapu.

Wynika to z faktu, że tylko w ten sposób Pacjent może wyjść z ciągu uzależnienia, a zarazem nauczyć się jak z nim żyć na co dzień, nie popadając w niego ponownie. Dlatego Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień na terenie Swarzędza oferuje całodobową opiekę, aby móc świadczyć Pacjentom wsparcie zarówno psychiczne, ale i fizyczne. Dzięki temu są oni odizolowani od źródła uzależnienia, a przy tym wszystko odbywa się pod specjalistyczną kontrolą lekarzy i pielęgniarek. W ten sposób cała terapia i odwyk są całkowicie bezpieczne dla Pacjenta, przez co ma on możliwość pełnego skupienia się i oduczenia się swoich szkodliwych nawyków.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz