Leczenie Uzależnienia od Seksu

577 820 300

Swarzędzkie Centrum Medyczne Persona zajmuje się różnego typu terapią, również leczeniem uzależnienia od seksu. Dla osób chorych, seks jest ucieczką od nieprzyjemnych sytuacji, problemów i stresu, z którymi nie potrafią poradzić sobie w inny sposób. Stosunek odbywa się z osobą zupełnie przypadkową, która traktowana jest przedmiotowo. Zbliżenie nie służy wtedy wymianie przyjemności, a jedynie rozładowaniu emocji. Nie wiążą się z tym żadne intymne relacje, uczucia, a jest to jedynie zachowanie pozostające poza kontrolą uzależnionego.

Seksoholizm może przybierać również inne postacie, np. ciągłe snucie fantazji seksualnych, ekshibicjonizm czy korzystanie z materiałów dostępnych w Internecie. Osoba uzależniona traktuje seks całkowicie priorytetowo, często poświęcając pozostałe aspekty życia, rodzinę, zdrowie i przyjaciół. Szukając pomocy zachęcamy do skorzystania z terapii leczenia uzależnienia od seksu w Swarzędzu. Nasza grupa specjalistów posiada ogromne doświadczenie i fachową wiedzę, która jest niezbędna podczas terapii.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz