Leczenie Narkomanii

577 820 300

Leczenie narkomani w Prywatnym Ośrodku Uzależnień Persona w Swarzędzu odbywa się poprzez przeprowadzane terapie zarówno indywidualne z Pacjentem, jak i odbywające się w małej grupie. W ten sposób będą mogły być omówione przyczyny ich problemu, a także przyszłe techniki pozwalające na skuteczniejsze funkcjonowanie i radzenie sobie z problemami bez korzystania z narkotyków. Ośrodek zapewnia, więc profesjonalny i pełny zakres usług w tym: diagnozowanie, leczenie i prowadzenie terapii. Podczas pracy z terapeutami i psychoterapeutami specjalizującymi się w uzależnieniach, będzie na początku prowadzony również detoks czyli odstawianie wszelakich substancji.

Działanie ma to na celu oczyścić organizm Pacjenta z wszelkich toksyn. Etap ten odbywa się na terenie Swarzędza w Prywatnym Ośrodku Uzależnień Persona, gdzie pod całodobową opieką Pacjent jest monitorowany przez lekarzy i pielęgniarki, dzięki czemu będzie to dla niego bezpieczne i zdrowe. Chory bowiem będzie miał zapewnione uzupełnienie elektrolitów, witamin i minerałów. W konsekwencji po prawidłowo przeprowadzonym odwyku poprawia się nie tylko fizyczny, ale także psychiczny stan, ponieważ Pacjentowi polepsza się samopoczucie i maleje rozdrażnienie. Leczenie narkomanii oferowane jest jednak nie tylko samym uzależnionym, ale także ich rodzinom, poprzez specjalne wsparcie psychologiczne w postaci terapii. Ma to duże znaczenie, ponieważ po leczeniu chory potrzebuje odpowiedniego wsparcia by pokonać objawy głodu abstynencyjnego.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz