Leczenie Hazardu

577 820 300

Leczenie hazardu wykonywane jest w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Swarzędzu, gdzie pod opieką specjalistów Pacjent przerywa ciąg uzależnienia. W tym celu należy jednak poddać się stacjonarnej terapii składającej się z detoksu oraz spotkań zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Skupiają się one w głównej mierze na nauce życia na co dzień z nałogiem oraz na leczeniu zaburzeń w samoocenie, problemów w relacjach interpersonalnych i silnych stanów pobudzenia pojawiających się w nieregularnych odstępach czasu.

Podczas tego Pacjent jest dodatkowo pod całodobową opieką pielęgniarek i lekarzy. Natomiast od strony psychologicznej Pacjent wspierany jest przez profesjonalnych psychoterapeutów i terapeutów uzależnień, którzy podczas terapii łagodzą skutki spowodowane uzależnieniem i pomagają radzić sobie z nałogiem. Na terenie Swarzędza i okolic, Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona umożliwia zastosowanie sprawdzonych metod leczenia hazardu, dzięki którym Pacjent nie będzie koncentrował się wyłącznie na hazardzie, poprawi się jego samoocena i racjonalna ocena sytuacji. Natomiast w efekcie hazard przestanie być traktowany jako sposób na radzenie sobie z problemami.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz