Leczenie Depresji

577 820 300

Leczenie depresji w Prywatnym Ośrodku Uzależnień Persona w Swarzędzu przeprowadzane jest przez profesjonalnych terapeutów, którzy umożliwiają choremu komfortowe wyjście z choroby. Depresja obecnie spotyka bowiem średnio co piątą osobę. Stanowi ona rodzaj zaburzenia psychicznego wymagającego specjalistycznego leczenia, dzięki któremu osoba chora będzie mogła z powrotem prawidłowo funkcjonować. Warto, więc zdecydować się na terapię, ponieważ nieleczona może w wyniku stresu lub innych czynników zewnętrznych się pogłębiać, a z czasem wpływać na bliskich i życie codzienne.

Powodem tego jest odczuwany przez osoby chore ciągły smutek i brak możliwości dostrzeżenia czynników pozytywnych. Leczenie depresji zapobieganie, więc temu i przywróci pozytywną energię do życia. Warto zatem skorzystać z oferty Prywatnego Ośrodka Uzależnień Persona na terenie Swarzędza, która dysponuje zespołem lekarzy, psychiatrów i terapeutów specjalizujących się w leczeniu depresji poprzez terapię, która ma na celu doprowadzić do poprawy ich stanu psychicznego.

Uczymy jak żyć z uzależnieniem

Alkoholizm

Najpopularniejszy rodzaj uzależnienia w Polsce. Alkoholizm uznawany jest za chorobę, z którą można walczyć i wygrać.

Lekomanię

Uzależnienie od leków wywołujących stan psychiczny lub fizyczny. Jest to zjawisko bardzo groźne, często wywołuje skutki uboczne.

Narkomanię

Narkomania jest postępującą chorobą, która w skutkach wywołuje wyniszczenie organizmu a w niektórych przypadkach – śmierć.

Nikotyna

Uzależnienie od nikotyny jest chorobą przewlekłą oraz nawracającą. Dowiedz się jak z nią walczyć i wygrać korzystając z naszej pomocy.

Seksoholizm

Jest nałogiem tak samo jak alkoholizm czy narkomania. Również wyniszczający, doprowadzający do depresji, niekiedy zgubny dla związków. 

Pracoholizm

Objawia się obsesyjną potrzebą wykonywania pracy. Niestety często kosztem rodziny, snu, odpoczynku czy znajomych. 

Hazard

Niebezpieczne uzależnienie często powodujące utratę wszelkich dóbr, pogrążenie finansowe całej rodziny oraz problemy prawne.

Gry / Internet

Uzależniony traci kontakt z rzeczywistością, odstawia na bok stosunki międzyludzkie i obowiązki. Należy do grupy chorób uleczalnych.

Persona
NFZ logo
Mediraty

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz