Na choroby cywilizacyjne zapada dziś duża część społeczeństwa. Powodów jest wiele, długotrwałe siedzenie przy małej ilości ruchu, nieprawidłowe odżywianie się, stres i ciągły wyścig z czasem… Kardiolog to lekarz zajmujący się chorobami sercowo-naczyniowymi, który nie tylko diagnozuje zaistniałe przypadłości, ale też leczy i zaleca odpowiednią profilaktykę zdrowotną.

Odwiedź Kardiologa w Centrum Medycznym Persona jeżeli występuje u Ciebie jeden z objawów:

$

Kołatanie serca

$

Nierówna praca serca

$

Ból zamostkowy

$

Zasłabnięcia

$

Utrata przytomności

$

Zawroty głowy

$

Duszność

$

Zadyszka przy braku wysiłku

R

Michał Szymczak

Kardiolog

Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, specjalista chorób wewnętrznych.
Przez blisko 10 lat związany z Oddziałem Chorób Wewnętrznych Pałuckiego Centrum
Zdrowia w Żninie, gdzie przede wszystkim zajmował się diagnostyką i leczeniem
pacjentów o profilu kardiologicznym. Podczas pracy szpitalnej wykonywał badania
holterowskie EKG i holtery ciśnieniowe, próby wysiłkowe EKG oraz echo serca.
Ukończył kursy i szkolenia z zakresu echokardiografii oraz EKG. Od lipca 2019 r.
rozpoczyna szkolenie specjalizacyjne z zakresu kardiologii na Oddziale
Kardiologii, Kardiologii Inwazyjnej i Elektrofizjologii z Pododdziałem
Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w
Grudziądzu, jednej z największych placówek medycznych w północnej Polsce.

Centrum Medyczne PERSONA

Zapraszamy do nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się Centrum Medycznego Persona w Swarzędzu. Oferujemy w nim szeroki zakres usług medycznych, obejmujących konsultacje z kardiologami, dermatologami, podologami, neurologami, neurologami dziecięcymi, urologami, ortopedami oraz stomatologami. Skorzystać można bowiem z szerokiej oferty usług wykonywanych przez naszych dentystów, między innymi takich jak: implantologia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna lub zachowawcza. Specjalizujemy się również w prowadzeniu kompleksowej opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Do dyspozycji są bowiem nasi wysoko wykwalifikowani psychologowie, psychologowie dziecięcy, psychoterapeuci i psychiatrzy. Nasza pomoc skierowane jest także do osób leczących uzależnienia, dlatego stworzyliśmy Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Persona. Natomiast oprócz tego jest możliwość skorzystania również z pomocy wyspecjalizowanych dietetyków, alergologów i laryngologów.

 

Centrum Medyczne Persona dysponuje bowiem wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów z różnych dziedzin medycyny. W wyniku czego oferujemy pacjentom ze Swarzędza możliwość udzielenia pomocy i porad medycznych w najszerszym zakresie. Oprócz tego nasze Centrum ma do dyspozycji także świetnie wyposażone gabinety i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny do przeprowadzanie badań, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki poziom dokładności wyników. Usługi natomiast świadczymy Państwu zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy z NFZ. Staramy się przy tym jednak zapewnić komfort naszym pacjentom poprzez elastyczne godziny przyjęć u specjalistów. Na tym jednak nie poprzestajemy, ponieważ nasz zespół lekarzy i specjalistów na bieżąco rozwija swoje kwalifikacje zawodowe, aby podnieść jakość oferowanych usług w naszym Centrum Persona. Zapewniamy, więc wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i specjalistów, którzy są do dyspozycji Pacjentów oraz świetnie wyposażone gabinety ze specjalistycznym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego Persona i do zarejestrowania się poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

 

Centrum Medyczne Persona proponuje swoim Pacjentom pobyt w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najlepsze efekty daje leczenie stacjonarne. Zapewniamy całodobową, 28-dniową opiekę medyczną i terapeutyczną. W naszym ośrodku leczenia uzależnień dajemy możliwość terapii grupowej oraz indywidualnej, zależnie od potrzeb oraz indywidualnych preferencji Pacjenta. Nasi specjaliści dogłębnie zbadają przyczynę problemu oraz wskażą najlepszą drogę jego trwałego usunięcia. Leczenie uzależnień jest procesem długim i wymagającym, dlatego istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Specjalizujemy się w terapii uzależnień różnego typu, jednak najczęściej spotykanym problemem jest alkoholizm. Leczenie uzależnień alkoholowych rozpoczynamy od detoksu. Podobnie jest w przypadku leczenia uzależnienia od narkotyków. Z organizmu Pacjenta, pod kontrolą lekarza i pielęgniarki, usuwane są substancje toksyczne, a terapeuta dba o jak najwyższy komfort psychiczny. Wsparcie w walce z nałogiem otrzymają u nas także osoby potrzebujące: leczenia uzależnienia od zakupów, leczenia uzależnienia od hazardu, leczenia uzależnienia od gier komputerowych. Dzięki autorskiemu programowi terapeutów uzależnień oraz psychoterapeutów otrzymają Państwo szybką i skuteczną pomoc.

KontaktO Nas

Centrum Medyczne Persona
ul. Kórnicka 75
62-020 Swarzędz

Rejestracja
577 820 300
kontakt@centrumpersona.pl