Dentysta Stomatolog Swarzędz

Swarzędzkie Centrum Medyczne Persona świadczy komplet usług z zakresu stomatologii. Dzięki współpracy z doskonałymi dentystami posiadającymi ogromne doświadczenie w branży, wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym zmieni Państwa nastawienie do zabiegów dentystycznych. Dbamy, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Szczególnie zależy nam na komforcie naszych pacjentów i jak najszybszym pozbyciu się nich wszelkich problemów z uzębieniem. W naszym gabinecie stomatologicznym zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem schorzeń i dolegliwości bólowych. W skład naszych usług wchodzi podstawowe leczenie zachowawcze pojawiającej się próchnicy, zabiegi endodontyczne (leczenie kanałowe), wypełnianie ubytków i odbudowa koronek. W przypadku utraty zęba nasz stomatolog zaproponuje najwyższej jakości implanty dentystyczne, które pozwolą zachować Państwu estetyczny wygląd całej twarzy oraz przywrócić funkcje naturalnego uzębienia. Jeśli potrzebna jest rekonstrukcja większej ilości zębów oferujemy także zabiegi z zakresu protetyki. W naszym gabinecie dentystycznym w Swarzędzkim Centrum Medycznym Persona otrzymają Państwo także pomoc z zakresu ortodoncji. Podczas konsultacji lub zabiegu lekarz dentysta poinstruuje również o sposobach i najlepszych rozwiązaniach dotyczących codziennej pielęgnacji i higieny całej jamy ustnej.

Zabiegi przeprowadzamy prywatnie oraz współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dodatkowo leczenie można opłacać w wygodnym dla pacjenta systemie MediRaty. Dbając o Państwa jak najlepsze samopoczucie staramy się, aby kolejki do naszego gabinetu dentystycznego w Swarzędzu były możliwie najmniejsze. Mając również na uwadze Państwa wygodę, posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości gwarantujący doskonałe efekty naszej pracy.

Regularne wizyty w gabinecie dentystycznym Centrum Medycznego Persona pozwolą Państwu cieszyć się olśniewającym uśmiechem i pewnością siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu osobistego lub telefonicznego. Nasza placówka mieści się w Swarzędzu, przy ul. Kórnickiej 75.